بازرگانی همتا
خانه / پسته فندقی / فروش پسته فندقی درجه یک در سراسر ایران

فروش پسته فندقی درجه یک در سراسر ایران

  • پسته فندقی درجه یک و صادراتی دارای چه ویژگی هایی است؟
  • خرید پسته فندقی درجه یک از بازار پسته تهران مناسب تر است یا خرید از کشاورز؟
  • فروش پسته فندقی در بازار داخل ایران چه مشخصه هایی دارد؟

اگر به دنبال پاسخ سوالات بالا هستد، متن زیر می توتند برایتان مفید باشد.

فروش پسته درجه یک

مشخصات پسته فندقی

پسته فندقی از خانواده پسته های گرد مانند پسته کله قوچی نیز می باشد و در جوامع بین المللی با نام تجاری Round pistachio شناخته می شود. پسته فندقی در مقایسه یا سایر ارقام پسته در بشتر نقاط ایران کشت می شود، به عنوان مثال پسته اکبری در منطقه انار کرمان کشت می شود ، پسته بادامی در منطقه فیض آباد از استان خراسان رضوی کشت می شود ولی پسته فندقی در بیشتر نقاط ایران از جمله خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، استان کرمان ، دامغان و . . . کشت می شود.
طبق تحقیقات پژوهشکده پسته ایران ، پسته فندقی در تاریخ ۱۳ فروردین ماه شروع به گلدهی می کند و دارای دوره گلدهی ۱۱ روزه است و از تاریخ ۲۵ خرداد جنین مغز پسته شروع به رشد می کند و در تاریخ ۱۲ شهریورماه میوه آن به طور کامل می رسد.

فروش پسته درجه یک

فروش پسته درجه یک فندقی در بازار تهران

سوال مطرح این است که ” آیا خرید و فروش پسته درجه یک از بازار تهران مناسب تر است یا خرید از کشاورز؟؟
پاسخ این سوال به نوعی روشن است زیرا همیشه برای خرید هر محصول اگر واسطه ها را حذف کنیم و به صورت مستقیم با تامین کننده ارتباط بگیریم ، قیمت آن محصول مناسب و به صرفه تر از بازار تهران می باشد اما حال با دسته بندی زیر می خواهیم به نتیجه دیگری دست پیدا کنیم :
بازار تهران از واسطه ها و تاجران زیادی تشکیل شده است ولی به صورت کلی بازار تهران به ۳ دسته کلی تقسیم می شوند :

دسته اول : آن دسته از تاجرانی که پسته فراوری شده را برای مالک یا مالکان آن با درصدی از سود به فروش می رسانند که اصطلاحا به آنان ” حق العملکار ” یا ” تاجران ۳ درصدی ” گفته می شود.

دسته دوم : آن دسته از تاجرانی که پسته فراوری شده را از واسطه های موجود در بازار برای خود خریداری می کنند و در شرایط مناسب آن را به فروش می رسانند.

دسته سوم : آن دسته از تاجرانی که خو دارای ترمینال ضبط پسته هستند و پسته خام و فراوری نشده را به صورت مستقیم از کشاورز خریداری می کنند و بعد از فراوری، آن را در بازار تهران با نازل ترین قیمت به فروش می رساند.

فروش پسته درجه یک

بازرگانی امین پسته

 دارای بزرگترین ترمینال های ضبط پسته شرق کشور که در دو شهر بردسکن و قاین فعالیت می کند، پسته تازه را از کشاورز به طور مستقیم خریداری می کند و بعد از فراوری با مجهزترین دستگاه ها آن را به صورت بسته بندی و فله در بازار تهران به صورت مستقیم به فروش می رساند.

بر اساس توضیحات بالا بازرگانی امین پسته در دسته سوم تاجران قرار می گیرد و فروش پسته درجه یک را در بازار تهران با مناسب ترین قیمت به صورت بسته بندی و فله آغاز کرده است.
برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

شرکت خرید عمده پسته فندقی صادراتی

پسته فندوقی نوعی از پسته های تولید شده در ایران به شمار می رود که به علت ظاهر گردی که دارد و همچون فندق است با نام پسته فندقی شناخته می شود. این پسته ها دارای ط

کانال تلگرام