بازرگانی همتا
خانه / پسته احمد آقایی / فروش عمده پسته در رفسنجان با قیمت رقابتی

فروش عمده پسته در رفسنجان با قیمت رقابتی

فروش عمده پسته در رفسنجان به دلیل تنوع و حجم تولیدد بالایی که دارد از رونق بسیار بالایی برخوردار است. انواع پسته رفسنجان در بازار پسته تهران به صورت عمده برای صادرات به فروش می‌رسد. پسته رفسنجان در بازار مرکزی تهران دارای قیمت رقابتی با بازار خود شهر رفسنجان می‌باشد.

اما سوال بسیار مهمی که برای تجار و خریداران گاها وجود دارد این است که آیا خرید پسته از شهر رفسنجان نسبت به بازار تهران به لحاظ قیمتی تفاوت زیادی دارد یا نه؟؟
جواب کوتاه و مختصر این سوال نه می‌باشد که در ادامه به صورت مفصل در مورد آن بحث می‌شود.

فروش عمده پسته در رفسنجان

فروش عمده پسته در رفسنجان

شهر رفسنجان در استان کرمان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید پسته در ایران و دنیا شناخته می‌شود به صورتی که در خیلی از نقاط دنیا پسته رفسنجان مشهور می‎باشد.
این شهر به دلیل شرایط مناسب آب و هوایی از کیفیت و تنوع پسته بالایی برخوردار است و اکثر ارقام تجاری و صادراتی پسته در این شهر تولید می‌شود.
فروش عمده پسته در رفسنجان در مراکز پخش این شهرستان صورت می‌گیرد.

انواع پسته تولیدی در رفسنجان عبارتند از:

درصد بالایی از میزان پسته تولیدی در رفسنجان برای امر صادارت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
از این رو مراکز فروش و ترمینال های ضبط پسته فراوانی در این شهر فعال می‌باشد که این حجم از پسته را برای نقاط مختلف دنیا ارسال می‌نماید.

پسته تولیدی در رفسنجان علاوه بر شهر رفسنجان در بازار پسته تهران – بازار سرای امید هم به صورت عمده برای صادرات و بازار داخل به فروش می‌رسد.
از این رو قیمت پسته برای خرید در کدام شهر بهتر است؟؟ در ادامه به این سوال پاسخ داده می‌شود.

فروش عمده پسته در رفسنجان

تفاوت قیمت پسته در رفسنجان و تهران

خرید این محصول برای صادرات غالبا در حجم‌های بالا و به صورت کانتینری می‌باشد از این رو قیمت پسته به عنوان یک پارامتر بسیار مهم و تاثیرگذار شناخته می‌شود.
در حجم‌های بالای خرید پسته یک تفاوت اندک در قیمت می‌تواند باعث جا به جا شدن رقم‌های بسیار بالا و سود و یا ضرر تاجر شود از این رو اکثر خریداران به دنبال خرید با بهترین قیمت در بازار می‌باشند.

قیمت پسته در رفسنجان به دلیل تولید بالا از رنج مناسبی برخوردار است اما بسیاری از تجار برای خرید این محصول به این شهر و مراکز پخش آن دسرسی ندارند از این رو بازار مرکزی تهران بسیار نقش مهمی دارد.

بازار پسته تهران به عنوان مرکزیت تجاری پسته ایران معروف است که هر ساله حجم زیادی از این محصول برای صادرات در این بازار ارائه می‌شود.
اکثر تجار خارجی برای خرید پسته مورد نظر خود با این بازار مراجعه می‌کنند.

اما قیمت پسته در این بازار به دلایل مختلف بسیار مناسب و برابر و گاها پایین تر از قیمت شهرهای تولیدکننده پسته مانند رفسنجان می‌باشد.
در ادامه به چند دلیل از مناسب بودن قیمت پسته در بازار تهران اشاره می‌شود:

  • اکثر تولیدکننندگان و کارخانه داران پسته در سراسر ایران در این بازار دارای دفتر فروش می‌باشند از این رو قیمت آنها با قیمت شهرستان‌ها تفوت چندانی ندارد.
  • به دلیل حظور اکثر تجار اصلی فروش پسته در این بازار، رقابت زیادی در این بازار وجود دارد که باعث شکستن قیمت‌ها می‌شود.

فروش عمده پسته در رفسنجان

خرید پسته رفسنجان – بازرگانی امین پسته

بازرگانی امین پسته با داشتن سابقه طولانی در بازار پسته تهران – بازار سرای امید به عنوان یکی از پخش کنندگان بزرگ پسته شناخته می‌شود.
برای خرید پسته رفسنجان با قیمت مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن با ما در این بازرگانی در ارتباط باشید.

با امتياز دادن به مطلب بالا ما را در کيفيت مطالب ياري کنيد.
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...
می توانید همین حالا با تماس بگیرید.
مدیر فروش: 09155605549
پشتیبانی آنلاین : بازرگانی همتا
(E-Mail)پست الکترونیکی : بازرگانی همتا
صفحه آپارات: بازرگانی همتا

مطلب پیشنهادی

عمده فروشی پسته احمد آقایی صادراتی

معمولا خریداران و صادرکنندگان پسته درجه یک، برای خرید عمده انواع پسته احمد آقایی صادراتی مستقیما به تولید کنندگان در شهر رفسنجان مراجعه می کنند. زیرا آنها از او

کانال تلگرام